-25%Умивальник Miraggio Viola 1000 R 100x46 білий глянсовий
- Готово до відправки
- Код: san-0000001
12 696 ₴
9 522 ₴

Умивальник Miraggio Viola 1000 R 100x46 білий глянсовий - умивальник з литого мармуру VIOLA 1000 R – здійснення практичності та витонченості. Широке крило, що плавно переходить у практично непомітну чашу з м'якими лініями. На крилі праворуч зручно розміщуються косметичні засоби. Раковина має тип монтажу. Отвір під злив прихований декоративною накладкою.
Сантехніка MIRAGGIO проводиться за авторською технологією змішування мармурової крихти та поліефірної смоли у вакуумі. Матеріал умивальника – MIRAMARBLE. У його структурі відсутні мікропори, що унеможливлює розвиток мікробів у товщі стін. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем. Поверхня умивальника глянсова.
Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру навколишнього середовища. Завдяки цьому умивальник з литого мармуру безшумний, зручний та надійний. Він стійкий до температурних перепадів, забруднення та подряпин. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до +65 °C.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miraggio |
| Країна виробник | Україна |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Матеріал умивальника | Мармур |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Отвір під перелив | Немає |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Висота | 122 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
- Ціна: 9 522 ₴







